aktualności prowincji więcej

Caminos Teresianos 2019


6 lipca, 2019

Serdecznie zapraszamy na hiszpańskie rekolekcje w drodze śladami św. Teresy od Jezusa i św. Jana od Krzyża

Startujemy 14 września, czyli w święto Podwyższenia Krzyża świętego. Lecimy z Wrocławia do Madrytu. Następnie udajemy się do Alba de Tormes, gdzie jest grób św. Teresy od Jezusa i tam spędzimy pierwszą noc przy klasztorze sióstr Karmelitanek Bosych.

15 września rozpoczynamy pielgrzymowanie po ziemi naszych Świętych Doktorów Kościoła: Teresy od Jezusa i Jana od Krzyża. Trasę mamy zaplanowaną na 5 dni. Szczegóły widać na plakacie.

Dochodzimy do Avila 19 września. I tym razem chcemy spędzić trochę więcej czasu, bo aż 4 dni, żeby odwiedzić to przepiękne miasto i w tym wyjątkowym miejscu, przesiąkniętym duchem terezjańskim, przeżyć rekolekcje pod hasłem SOLO DIOS BASTA!

Jeśli ktoś będzie chciał lub musiał wracać wcześniej, istnieje taka możliwość powrotu, 21 września. Cała reszta zostaje do 24 września i korzysta z dobrodziejstw tego miasta i św. Teresy.

Prowadzi nas sam Bóg! Ufając Jemu i mając doświadczenie z poprzedniego roku, chcemy przejść CAMINOS TERESIANOS w mocy Bożego Ducha. To niesamowita przygoda dla tych, którzy kochają wędrówki i modlą się, idąc przed siebie.

Szczegóły:

powolania@karmelicibosi.pl
oraz pod numerem telefonu Ośrodka Powołań i Młodzieży:
515 544 378.


Najlepiej zapisać się w lipcu, byśmy mogli nabyć bilety lotnicze w przystępnej cenie.

Przeczytaj relacje uczestników i zdjęcia z ubiegłego roku.