aktualności prowincji więcej

Możesz poprosić o modlitwę


styczeń 12, 2018

Świadomi własnego powołania i zadania, które powierzył nam Kościół, uznajemy że modlitwa jest w naszym życiu czymś fundamentalnym, dlatego poświęcamy jej każdego dnia kilka godzin. Idąc za przykładem i nauką Świętej Naszej Matki Teresy od Jezusa pragniemy modlić się za Kościół, za ludzi będących w potrzebie, za naszych dobroczyńców, pamiętając na jej słowa:

Niech nie wyda wam się nieużytecznym dla was to nieprzerwane proszenie za nimi, ponieważ są pewne osoby, którym wydaje się rzeczą trudną do przyjęcia to, że nie miałyby modlić się wiele za swoją duszą; a jakaż modlitwa jest lepsza od takiej? I co z tego, że ja miałabym pozostawać w czyśćcu aż do dnia sądu, jeśli ze względu na moją modlitwę zostanie zbawiona choćby jedna dusza? (Droga Doskonałości 3,6)

Staramy się podejmować wyzwanie św. Teresy od Jezusa i ofiarowujemy naszą modlitwę w intencjach, które są Wam bliskie.  Przypominamy, że swoje intencje modlitewne możecie składać w formularzu na samym dole naszej strony głównej.

W szczególności co miesiąc jest sprawowana Eucharystia w tych intencjach. W styczniu była ona sprawowana w uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2018 r. o godz.10:00.

z modlitwą

karmelici bosi