aktualności prowincji więcej

Nasze Wydawnictwo Flos Carmeli na Targach w Warszawie


kwiecień 1, 2017

Jak co roku w Warszawie trwają  od 30 marca do 2 kwietnia Targi Wydawców Katolickich. Nasze Wydawnictwo reprezentuje w tym roku br. Grzegorz Loksztejn i pani Elżbieta  Grześkowiak zajmujący stoisko nr 128. Oczywiście w tym gąszczu nowych pozycji i tysięcy propozycji trudno cokolwiek wyróżnić czy polecić. W każdym razie na naszym stoisku cieszą się dużą popularnością książki z duchowości. Tym razem najbardziej popularne książki to kieszonkowe wydanie Drogi doskonałości św. Teresy od Jezusa oraz pozycje poświęcone św. Józefowie : Z Tobą Józefie, Józef słuchający, Sen Józefa i Józef milczący.

U nas Czytelnicy przede wszystkim szukają praktycznych pomocy na temat codziennej modlitwy. Nieustającym bestselerem jest książka o. Graciána – Modlitwa myślna.

Zainteresowaniem cieszy się też biografia karmelitanki bosej siostry Łucji z Fatimy napisanej przez siostry z Karmelu z Coimbry. Jednocześnie Wydawnictwo oferuje biografię św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej oraz niedawno wydana biografia św. Maravillas od Jezusa.

Tych, którzy nie zdążą nawiedzić naszego stoiska  na Targach zapraszamy na stronę naszego Wydawnictwa Flos Carmeli www. floscarmeli.pl

                                                                                                                      JM, ocd