aktualności prowincji więcej

Zaproszenie do e-Instytutu Duchowości Carmelitanum


12 października, 2020

Instytut duchowości Carmelitanum działający przy Klasztorze Karmelitów Bosych w Warszawie rozwija swoją działalność proponując narzędzie, umożliwiające uczestnictwo w Studium za pomocą platformy internetowej znajdującej się pod adresem eidc.pl.

Zajęcia studium będą możliwe do odtworzenia poprzez platformę dla wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć stacjonarnie we wtorki w Instytucie duchowości przy ul. Solec oraz tych, którzy są już Słuchaczami Instytutu. Materiały w formie audio i video będą pojawiały się na platformie tuż po wygłoszonym wykładzie.

Zegar dla Słuchaczy stacjonarnych Instytutu Carmelitanum przebiega następująco:

17:20 wykład pierwszy
18:40 przerwa 20 min
19:00 wykład drugi

Zegar Dla Słuchaczy eIDC czyli e-Instytutu:

18:45 wykład pierwszy
20:30 wykład drugi

Zachęcamy wszystkich do rejestracji i wyboru pozycji subskrybenta, w celu odsłuchania darmowych wykładów, których oferta będzie sukcesywnie poszerzana. Osoba pragnąca zostać Słuchaczem e-Instytutu proszona jest o przesłanie podania w formie e-maila na adres sekretariatu Instytutu Duchowości Carmelitanum: warszawa@carmelitanum.pl

Podanie powinno zawierać zwięzłą informację o sobie:

  • wiek,
  • wykształcenie,
  • zawód,
  • dotychczasową drogę formacji w Kościele Katolickim,
  • krótkie uzasadnienie zgłoszenia do e-Instytutu

Po akceptacji zgłoszenia przez Dyrektora IDC, kandydat otrzyma informację zwrotną potwierdzającą przyjęcie do e-Instytutu wraz z prośbą o wniesienie opłaty na konto IDC.

Osoby, które są już Słuchaczami zapraszamy do samodzielnej rejestracji celem akceptacji regulaminu, umożliwi to dostęp do zamieszczonych obecnie materiałów oraz do regulowania płatności poprzez internet. Platforma internetowa eidc.pl umożliwia dokonanie płatności zdalnie. Najważniejsze jest uprzednie zarejestrowanie się oraz zapoznanie z Regulaminem i Polityką prywatności zamieszczonymi na stronie.

Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji obecnych Słuchaczy, którzy dokonali płatności przelewem bądź stacjonarnie w sekretariacie Carmelitanum i prosimy o napisanie maila do nas na adres: warszawa@carmelitanum.pl abyśmy mogli przypisać status Słuchacza na platformie co umożliwi korzystanie z tego narzędzia.

Uwaga!!!

Zakładka “Studium” pojawi się tylko wtedy, gdy Słuchacz przejdzie pozytywnie rekrutację do Studium, następstwem będzie pojawienie się w górnym prawym rogu strony zakładka “Studium”, a pod nią plan zajęć oraz kurs na najbliższy semestr. Aby dokonać zakupu kursu na semestr zimowy 2020/2021 należy kliknąć na “Kurs 2020/2021 semestr zimowy” i dokonać płatności poprzez możliwość opłaty na konto. Niebawem będzie dostępna możliwość płatności poprzez system Payu.